דף הבית הורדת תוכנה החשבון שלי תמיכה שאלות נפוצות שפות נוספות אודות אירון  

הוראות התקנה: שלב 1 - הורדת העברית מהאתר

 1. באתר www.pocketpc.co.il, לחץ על הורדת תוכנה בסרגל העליון.

  הורדת תוכנה

 2. במסך כניסה למערכת, הקלד את כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך. אלה הן הכתובת והסיסמה שבחרת בעת הכניסה הראשונה לאתר האינטרנט, או הכתובת והסיסמה המופיעות בדף הרשיון המקורי שקיבלת אם רכשת את התוכנה ממשווק מורשה. אם שינית בעבר את כתובת הדואר האלקטרוני או הסיסמה דרך האתר, הקלד את הפרטים המעודכנים ביותר. לאחר הקלדת הפרטים, לחץ על כניסה.

  כניסה למערכת

 3. במסך הורדת תוכנה: בחירת גירסה, בחר את המכשיר שלך מרשימת המכשירים או באמצעות תמונות המכשירים. אם המכשיר שברשותך אינו מופיע בדף, בחר באפשרות מכשירים אחרים.

  הורדת תוכנה: בחירת גירסה

 4. במסך הסכם רשיון, קרא בעיון את הסכם הרשיון למשתמש קצה שיוצג בפניך. אם אתה מקבל את תנאי ההסכם, לחץ על תיבת הסימון מתחת לחלון ההסכם ולאחר מכן לחץ על המשך.

  הסכם רשיון

 5. במסך תמיכה עברית עבור המכשיר שלך, לחץ על הורדת התמיכה העברית.

  הורדת התמיכה העברית

  אם המכשיר שברשותך לא הופיע במסך בחירת גירסה ולחצת על האפשרות מכשירים אחרים, יוצג בפניך מסך הורדת תוכנה: כל הגירסאות. בחר בגירסה המתאימה למכשיר שלך לפי מערכת ההפעלה וסוג המכשיר הנמצא ברשותך.

 6. בתיבת הדו-שיח שתוצג בפניך, לחץ על Save (שמור).

  שמירה

 7. בחר במיקום במחשב האישי שלך בו ברצונך לשמור את קובץ ההתקנה ולאחר מכן לחץ על Save (שמור).

  שמירה בשם

 8. לאחר סיום הורדת הקובץ, תוצג בפניך תיבת הדו-שיח Download Complete (ההורדה הסתיימה). אם המכשיר שלך מסונכרן עם המחשב, באפשרותך ללחוץ על Run (הפעל) ולעבור ישירות לשלב 2: התקנת התוכנה.
  לחלופין, באפשרותך ללחוץ על Open Folder (פתח תיקיה) כדי לפתוח את התיקיה בה הותקן הקובץ, או על Close (סגור) כדי לסגור את תיבת הדו-שיח, ולאחר מכן לעבור לשלב 2: התקנת התוכנה.

  ההורדה הסתיימה

המשך לשלב 2: התקנת התוכנהכל הזכויות שמורות אירון נט בע"מ 2002 - 2008    מפת האתר